511 985 523
marrbud@marrbud-pur.pl

Fundamenty

Skorzystaj z darmowej wyceny

Wykonujemy ocieplenia fundamentów pianą poliuretanową.

Fundamenty tak jak i cały budynek powinny zostać zabezpieczone przed niszczącym działaniem wody, wilgoci i wyziębianiem. Najlepiej prawidłowo zabezpieczyć fundamenty już na etapie budowy. Późniejsza izolacja może być bardzo kosztowna, albo w niektórych przypadkach wręcz niemożliwa. Źle przeprowadzona izolacja może doprowadzić do korozji fundamentów, co z upływem czasu może doprowadzić do zawilgocenia podłogi i ścian parteru. Korozja fundamentów wpływa osłabia konstrukcję budynku. Jedną z metod zabezpieczania fundamentów jest użycie piany poliuretanowej.

Piany poliuretanowe bardzo dobrze izolują fundamenty i piwnice. Mają doskonałe właściwości hydroizolacyjne. Ponieważ nie chłoną wilgoci asekurują przed działalnością wody, a także możliwymi uszkodzeniami mechanicznymi. Ze względu na spójną warstwę izolacja jest trwała oraz łatwa w nakładaniu. Można ją zastosować nawet na nierównych i nieregularnych fundamentach. Za pomocą piany można ocieplić również trudno dostępne miejsca. Piana po nałożeniu na fundamenty tego samego dnia jest gotowa do zasypania podłożem.

Izolację można wykonywać również w okresie zimowym. Aplikacja jest możliwa do temperatury – 15C.

Ocieplenie fundamentu pianą poliuretanową zabezpiecza podstawy domu przed szkodliwą działalnością związków chemicznych znajdujących się w podłożu.

Zastosowanie ocieplenia pianą zmniejsza występowanie mostków terministycznych.

Izolacja wykonana pianą nie niszczeje i nie osiada wraz z upływem czasu.

Ocieplenie natryskowe przy zastosowaniu piany poliuretanowej sprawdzi się również przy izolacji podłóg i posadzek.

Wykonanie ocieplenia pianą przez fachowców jest bardzo szybką metodą izolacji.