511 985 523
marrbud@marrbud-pur.pl

Poddasza, strychy, dachy

Skorzystaj z darmowej wyceny

Wykonujemy ocieplenia dachów, poddaszy i strychów pianą poliuretanową.

Poddasze jest bardzo narażone na utratę ciepła, dlatego warto zadbać o jego dokładne i profesjonalne ocieplenie. Zastosowanie pianki poliuretanowej do ocieplenia poddasza i strychu to pewność posiadania szczelności.

Dużo ciepła budynek traci również przez źle zaizolowany dach. Za pomocą piany dach można zaizolować wewnątrz i na zewnątrz budynku. Izolacja natryskowa pianą pozwala ocieplić zarówno dach płaski jak i skośny.

Piana poliuretanowa zachowuje wysoki poziom szczelności przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego poziomu paroprzepuszczalności. Jest doskonały materiałem termo i hydroizolacyjnym. Zastosowanie piany umożliwia izolację niemal wszystkich elementów ze względu na sposób aplikacji. Stosując ocieplenie pianą można zaizolować trudno dostępne miejsca. Piana doskonale przylega do drewna, folii, płyt OSB, cegły, betonu i metalu. Zastosowanie ocieplenia pianą zmniejsza występowanie mostków terministycznych. Piana jest na tyle elastyczna i lekka, że pracuje wraz z konstrukcją dachu i go nie obciąża.

Izolacja natryskowa pianą poliuretanowa nie odkleja się i osiada z upływem czasu. Znacząco obniża poziom hałasu. Piania nie stanowi pożywki dla bakterii, owadów i gryzoni.

Ocieplenie pianą zapewnia maksymalny poziom oszczędności ciepła, a także jest rozwiązaniem w pełni ekologicznym. Piana nie uwalnia związków organicznych i jest bezzapachowa.

Wykonanie ocieplenia pianą przez fachowców jest bardzo szybką metodą izolacji.